Zaproszenie na spotkanie z polskim poetą Józefem Baranem

W imieniu Stowarzyszenia Bene Tibi serdecznie zapraszam na spotkanie z wybitnym polskim poetą Józefem Baranem. Spotkanie odbędzie się 24 października o godzinie 18.00 na scenie im. St. Wyspiańskiego w PWST przy ul Straszewskiego 22. Będzie połączone z promocją nowego zbioru wierszy p.t. „Szczęście w czapce niewidce”. Oprócz poety w spotkaniu wezmą udział aktorzy – Anna Dymna, Beata Paluch, Lidia Duda, Ewa Kaim, Marta Ścisłowicz, Radosław Krzyżowski, Bolesław Brzozowski, Roman Gancarczyk, Juliusz Chrząstowski, Szymon Czacki i muzycy – Julia Zarycka, Michał Półtorak, Walentyn Dubrowskij.
Spotkanie organizowane jest dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Kraków.
Przybywajcie!
                                                          Beata Paluch – aktorka

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o telefoniczną rezerwację – 607 687 012.
Zarząd Stowarzyszenia Bene Tibi.